stubrand 2015stubrand 2016stubrand 2017bestbuy internet 2016bestbuy tv 2016bestbuy internet 2017bestbuy tv 2017superbrand 2011 12superbrand 2013 14superbrand 2017 18

Оглас за вработување

Огласот за вработување е завршен

Телекабел вработува:

  • Монтери во Скопје, Кочани, Велес и Штип.
  • Оператор за техничка поддршка во Штип.
  • Технички лица во Штип.

Вашето CV доставете го на:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

или пријавете се на:
032/612-611